Aktuality Richarda Blatného

Zpět na přehled aktualit

7.11.2010

Sólo plavba Karla Paula (34) z Vraného do Prahy, 10,5 km ve vodě 7-8°C!

Famózní trénik vynikajího otužilce a dálkového plavce Karla Paula (34):
v neděli 7.11. ráno v 7:02 hod vyběhl z Braníka do 10,5 km vzdáleného Vraného nad Vltavou, kam dorazil v 8:05 hod. V 8:15 hod plaval od přehrady zpět po proudu Vltavy, do cíle dorazil v 11:15 hod. Plné 3 hodiny statečně bojoval ve vodě, jejíž teplota nahání běžné populaci hrůzu!
Vynikající tréninkové výsledky podtrhl 2 m vysoký maratonský běžec Honza Pelouch, který, ač příležitostný plavec, s velkou rezervou zvládl 200m. Jirka Juřica (56) s velkou rezervou zvolil trať od modřanského zdymadla k pláži na konci uličky Lodnická, po zdolání 1,5 km ho neopustil úsměv z tváře. Nováček klubu, štíhlá Boženka Rácová s postavou modelky, opět statečně trénovala za povzbuzování všech přítomných, další nováček Honza Vrkota s velkým odhodláním zdolal trať 700 m, zkušený Kamil Procházka vystoupil po 900 m. Tyto výkony dosahují otužilci z jiných klubů až po několikaletém tréninku!
Richard Blatný zvolil "tradiční trať" 1100 m, poté ještě přeplaval řeku tam i zpět se svým synem Richardem (9,8 let), jehož doplavbu všichni odměnili zaslouženým potleskem.
Je nutno zdůraznit, že všichni členové KLM se běžně převlékají u řeky, nepotřebují klubovnu a jen výjimečně se osvěžují teplými nápoji, pokud ještě nemrzne. Potvrzují tezi, že kdo je členem KLM, je opravdovým otužilcem!

Zpět na domovskou stránku